Schůze MS Kutná Hora 21.11 19:00 Bar Pod Schodama Přítomní:Štěpán Drtina, Robin Jiráň, Klára Kocmanová, Robert Jelínek, Jakub Skýva, Vít Šnajdr, Mirek Plotzer, Markéta Šedivá, Radek Trubka Omluvení:Milan Zelený Zapisovatel: Klára Kocmanová Program: 1) Plány schůzí MS Kutná Hora - diskuze, jak často budou probíhat - veřejné schůze budou probíhat 1x za měsíc v KH (každý první čtvrtek v měsíci, cca 19:00), 1x za tři měsíce mimo KH (Čáslav, Uhlířské Janovice, Zruč n/Sázavou apod.), před eurovolbami uděláme každý měsíc jeden výjezd 2) Rozdělení výborů a komisí - diskuze https://docs.google.com/document/d/1l4eOwC_E_CKyryMO7_VhIteSgUvwIztUT8ldXBFzqck/edit?ts=5bf57482 3) Newsletter - 1x za měsíc, aktuální dění (ustanovení a podepsaní koalice, komise, výbory, zastupitelstvo, rada), chystané akce, pozvánky na schůze, aktuální dění Pirátů (výběrka atp.), co se chystá na další měsíc (kdy bude zastupitelstvo atp, co připravujeme, co chceme prosadit), dělat fotky (i ilustrační) a posílat Kláře!!!(žádné blbosti) 4) Rekapitulace současné situace (především prostor pro dotazy - povolební vyjednávání Mirek:Jaké bylo vyjednávání? s čím jste tam nastupovali? Vítek: Sešli jsme se s více subjekty, hned první den Alternativa nabídla širokou koalici. Nepohodlo se MpL a ANO, od toho se odvíjelo další vyjednávání. Pak přišlo ne úplně fér jednání ze strany MpL..Navrhli nám podepsat prohlášení, že nesmíme s nikým jiným jednat...dalším subjektům navrhli jiné věci. Na jednání o velké koalici všechny subjekty navrhly, zda nechtějí vstoupit do koalice bez Martina Starého. MpL odmítlo, koalice se dohodla...poté začala žaloba na volby, soud, atd 5) volná diskuze