Program schůze SČK 8.4.2017 od 17:00 - Poděbrady minulá schůze - https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_12_3_2017 1 - Přivítání, poděkování za Uklizení kusů Česka 2 - Zájemci o členství, přihlášky, představení zájemců + grilování; 17:15 + založení MS Poděbrady 3 - sociální sítě 4 - web - schíza https://www.pirati.cz/pripoj-se/strednicechy/ a https://strednicechy.pirati.cz/ odkaz z celostátního na náš privát (kdo to platí?)? 5 - Volná diskuze o pirátské problematice 6 - Ukončení veřejné schůze Zahájení schůze: 17:00 Přítomní členové: Dominika Michailidu, Petr Prochor Procházka, Antonín Schejbal, Franta Kopřiva, Petra Smutná, Lenka Kozlová, Dalibor Záhora, Daniel Prim, Marek Hanke, Jan Lukášek, Michal Limberk Členové jiných KS: Ivan Bartoš Hosté: Petr Malínský, Jiří Havel, cca 8 přísedících hostů Omluveni: Zuzka Dohnalová (je v Kladně) Zapisovatel: Dominika Michailidu Ověřovatel: František Kopřiva vlákno k celostátnímu webu - https://forum.pirati.cz/post495262.html#p495262 1).... "Přivítání" + pokec o "ukliďme česko" 2) ....Jiří Havel - zkušenosti z komunální politiky na Praze 1/ odešel před 2 rokama z čssd, "jsem čistej" PP: na co by ses zaměřil - IT, dělal jsem v komisi pro informatiku FK: chceš kandidovat zase za rok? JH: už nejsem ve spojení, ale za Piráty určitě, TS: koukal jsi na program, něco se ti nelíbí? JH: líbí se mi info mezi lidi, aby se mohli samostatně rozhodovat Hlasování o přijetí Jiřího Havla Pro přijetí: všichni Proti: 0 Zdržuji se: 0 Členství vznikne, až se zajistí přihláška poslána online, zájemce se představí na foru a zaplatí příspěvek ofkóz. Petr Malínský - vstup ze široka o globální zodpovědnosti zájemci https://forum.pirati.cz/zajemci-o-clenstvi-stredocesky-kraj-f447/petr-malinsky-t35845.html PP: ještě jsi nebyl členem strany? PM: nene, studuju kancelář Blaník TS: tobě by teda nevadilo, kdybys měl transparentní účet? piráti to chtějí po státu.. PM: jasný, to je vize, se kterou by museli souhlasit všichni FK: proč my? PM: mně jde o transparenci a aby společnost fungovala jinak než na nekonečném růstu, mně nevadí nabourání mého soukromí.. FK: něco se ti na programu nelíbí? PM: já ho moc nečet, ale líbí se mi, co piráti dělají.. FK: kdybys byl někde v médiích, budeš se vyjadřovat vulgárně PM: ne, to dokážu odlišit :) PP: můžeme s tímhle podnikem počítat pro vyosení? PM: jasná věc.. Hlasování o přijetí Petra Malínského Pro přijetí: všichni Proti: Zdržuji se: Představuje se Michal Limberk: doufám, že dostanu nějaké úkoly a budu vytěžen víc než v ustí. FK: připomínám, že běží ještě 4 dny doba na přihlašování na 4. a 5. pozici.. 3) ... twitter Franta, instagram je celostranický - FK: kdo by chtěl do Social Media týmu, tak napište mně (nebo Markovi Houserovi) a soustředíme se tam na FB, rozbíhá se pilotní projekt na placenou reklamu, jestli se to vůbec vyplatí, v pondělí 10.4. od 6 je schůzka v PICE i přes mumble/ dotazy Teď potřebuje grafiky na memy gify/ a odepisovatele na zprávy a komentáře IB: nevím, jak jste sběhlý v reklamě na FB, v diksuzích na foru se točí/ Jde o kontentovou práci s facebookem - zkusit to ovládnout/ ty 3 hrozné "memy" prostě s rankem zamávaly, to je bez debat.. Ale teď třeba děláme průzkum lidí, který jsme vlastně nabrali, kdo jsou lidi, kteří nás lajkujou. FB zaříznul třeba youtube, nikomu takový příspěvek nenabídne. ROzdíl mezi kontent reklamou a reklamou normální. DP: čím větší blbost, tím větší zájem, čili hlavně zvýšit ten rating Diskuze o procesování hacknutí diskuzí na FB. 4) web1 - https://www.pirati.cz/pripoj-se/strednicechy/ - hlavně opravit chyby! Vyměnit "schánil" za "shánil". web2 - https://strednicechy.pirati.cz/ Káráme (na jeho přání) Frantu Kopřivu, že ještě nebyla schůze k webu. A dáváme to za úkol: Marek Hanke, Michal Limberk, Daniel Prim, Tomáš Zmuda. IB: profil kandidáta by se měl dát odsdílet, optimalizovat web tak, aby to bylo pěkný, když se to sdílí.. index.. 5) Plán: TZ k Uklidmě česko/ pak představení kandidátů.. 6) Pjedseda ke kampani: poslali jsme na copywrighting první várku programových bodů/ ti to upraví, daj tomu šmrnc, nám se to nebude líbit a znova.. celý program je na 15 stránek. Někdy v dubnu se má prezentovat program, určitě to nebude 10.4... Představení programu bude hi.tech - hologramy apod./ snad v tom novináři najdou nějaké normální věci. Horák chystá strategii. Vykopli jsme 2 průzkumy - 1. 30k "kukátko zpátky" profily lidí, co máme nabryný a pak "komu, co a jak" do budoucna - z toho by měl vylézt průzkum 3. živý online panel - 2 otázky pro 500 lidí - lidi s guldenama - proč bys volil piráty/ proč bys je nevolil, druhý hlasující člověk vidí ty první odpovědi a buď může dát mince k nim, nebo přidat svoji další výtku nebo klad. Další panel bude už o tématech. Potřebujeme vědět, na čem se to v našem programu láme. 70k. "Nejdřív volit, potom slavit!" "Sdílet nestačí!" Vyzýváme k obnově místního sdružení v Poděbradech :) 7) Kodo IB: 4 body, co mají kodo dělat, pokud to nedělá, tak je to špatně. PS: Zadání přes PO by mělo znát PKS.. 8) schůze PKS - v PICE 19. nebo 20.4. - podle Prochora, jak má šichty. schůze KS - nejspíš 20. nebo 21.5. v Příbrami 19:15 - konec schůze